Kullanım Şartları

Spread the love

Herturluicerik.com sitesine hoş geldiniz. Sitemiz bir genel bilgilendirme blog sitesidir.

Kullanım şartları zaman ve neden göstermeksizin değiştirilebilir. Kullanım şartları sayfası düzenli olarak kontrol edilmelidir.

Kullanım şartları maddeleri aşşağı da yer almaktadır.

  1. Sayfamızda yer alan tüm içerikler bilgilendirme amaçlı yazılan içeriklerdir. Konu içerikleri hakkında bir uzmandan görüş alınmadan bir tavsiyenin uygulanması hususunda çıkabilecek problemlerden herturluicerik.com sorumlu tutulamaz.
  2. Tüm makalelerimizin kullanım hakları herturluicerik.com a aittir. İzinsiz kopyalanılamaz yada başka bir yerde yayınlanamaz. Tüm içerikler 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar.
  3. Dış bağlantı olarak başka sitelere reklamlar verilebilir yada alınabilir. Bu reklamlara tıklamak ve bağlantıya devam etmek tamamen kullanıcının sorumluluğundadır.
  4. Herturluicerik.com sitemizdeki bir içerik başka sitelerde yayınlanacak ise kaynak gösterilmesi zorunludur.
  5. Herturluicerik.com dilediği zaman sayfa yada görsel değişikliği vb işlemleri kimseye danışmadan değiştirebilir yada kaldırabilir.
  6. Yazım hatası, aktarım hatası, sistemlerin bozulması veya saldırıya uğraması gibi nedenlerden kaynaklanan hatalara karşı garanti edilmemektedir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle Bu Blog’da yer alan elektronik dokümanlardaki hatalardan, eksikliklerden ya da bu dokümanlara dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak, doğrudan veya dolaylı, her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan herturluicerik.com sorumlu tutulamaz.
  7. Yorumlarda yazılabilecek her türlü olumsuzluktan herturluicerik.com sorumlu tutulamaz. Yapılan yorumlarda olumsuz sonuçlar var ise, herturluicerik.com savunmasını yada yaptırımını gizli tutabilir.
  8. Yorum yazabilmek için ziyaretçilerden isim soy isim vb bilgiler istenebilmektedir.
  9. Her hangi bir şikayet yada problem yaşadığınızda bilgi@herturluicerik.com mail adresinden bilgi verebilirsiniz