En Popüler WordPress Bakım Modu Eklentileri

Spread the love

Web sitenizin hem sizin hem de müşterileriniz için daha kullanışlı olmasını sağlayan çeşitli WordPress bakım modu eklentisi bulunmaktadır.


WordPress Bakım Modu


Sitenizde bakım için kullandığınızda etkinleştirebileceğiniz moddur. WordPress bakım modu yeni bir özelliği dağıtmak veya herhangi bir eklentiyi etkin kılmak gibi işlerle uğraşmanız gerektiğinde kullanışlıdır. Web sitenizi daha kullanışlı hale getirerek performansının da daha iyi olmasını sağlayacaktır.


WordPress Bakım Moduna Alma


WordPress’i bakım moduna almak için, WordPress çekirdeğinin güncel olması gerekir ve çekirdek güncellendiğinde otomatik etkinleştirilen bakım moduyla birlikte gelir. Eğer WordPress’i bakım moduna almak istiyorsanız WordPress bakım modu eklentisini kullanmanız tavsiye edilir.


WordPress İçin En iyi Eklentiler


WordPress TohumProd eklentisi, en iyi bakım modu eklentilerinin başında gelir. Son derece kolaylık sağlayan arayüzü vasıtasıyla kaliteli sayfalar oluşturmanıza olanak sağlar. Ayrıca sayfanızı kişiselleştirmek için yerleşik tasarımları özelleştirmeye olanak tanır. Ücretsiz arka plan görüntülerinin yanı sıra, sayfa temalarıyla birlikte geliyor.


Bu eklenti, ziyaretçilerinizden gelecek e-postaları toplayarak otomatik olarak cevaplamanız için çeşitli ünlü e-posta hizmetleriyle çalışır. Üstelik şifre koruma tercihiyle müşterinin erişimini sınırlandırabilmenizi sağlayarak sadece sizin istediklerinizi görebilmelerini sağlar. EZP Coming Soon eklentisinde ise müşterilerinize, sizin sitenizin ne zaman müsait olacağını bildirmeye yaran bir geri sayım aracı bulunur. Fiyatı ise yıllık 14,95 dolardır.


Under Construction Page
İsminden de anladığınız üzere açılış sayfasını hızlı bir şekilde başlatmanıza imkan tanır. Ayrıca kolay kullanışlı bir arayüzü mevcuttur. Birçok sayıda şablonu bulunan eklenti, profesyonel olmayan kullanıcılar için sürükle-bırak desteği ile birlikte geliyor. Fiyatı ise yıllık ya da aylık değil, ömür boyu 69 dolardır.
Ücretsiz WordPress Bakım Modu Eklentileri
Bu eklentilerin elbette hepsine ücret ödemeniz gerekmiyor. Kullanabileceğiniz bazı ücretsiz eklentiler;

  • IgniteUp
  • WP Maintenance Mode
  • Easy Coming Soon

Gibi eklentiler için belirli bir ücret ödemeniz söz konusu değildir. Site tasarımlarınızda ya da WordPress temasında bir değişiklik yapmanız gerektiğinde ve ziyaretçilerinizin verilerini etkileyecek herhangi bir sorunu düzeltmeniz gerektiğinde size yardımcı olacak bu bakım modu eklentilerini kullanabilirsiniz