En İyi Tam Kablosuz Kulaklık Modelleri

Spread the love

Tam kablosuz kulaklıklar yeni teknoloji çağının getirdiği en faydalı, pratik ve kolay kullanım sunan kulaklık modelleridir. Bluetooth bağlantısıyla mobil cihazlara bağlanabilen tam kablosuz kulaklıklar, basit kullanımı sayesinde artık diğer kulaklık modellerine göre daha çok tercih ediliyor. Birçok markanın ürettiği kablosuz kulaklık modellerinden en çok tercih edilenleri ve özelliklerini ele alalım.

Apple Airpords

En çok tercih edilen ve tam kablosuz kulaklık teknolojisini hayatımıza getiren Apple Airpords markasının özelliklerini ele alalım. En kaliteli ve uzun süreli ses ve pil kullanımı sunan Apple Airpods bir tam doluluk oranıyla 5 saatlik müzik dinleme imkanı sağlıyor. Ayrıca en pratik haliyle ve kablosuz şarj sağlayan saklama kutusuyla 24 saat şarj edebilir ve kullanabilirsiniz. Apple Airpods tam dokunmatik olarak kullanıma sunulmuştur. Ayrıca Apple markasına ait sesli kullanım özelliği olan siri ile bütün işlemlerinizi tam kablosuz kulaklığa iletebilir ve kullanabilirsiniz.

Xiaomi Mi Youth Edition

Zarif ve kompakt görüntüsü, tasarımıyla farklı bir kablosuz kulaklık modelidir. Fiyat ve performansı orantısıyla tüm markalarından arasından sıyrılan Xiaomi Mi Youth Edition bu özelliği ile dünya genelindeki satışlarda ilk sırada yer alıyor. Çin’deki Xiaomi firması tarafından üretilen tam kablosuz kulaklık modeli telefonunuza hiç dokunmadan aramalara cevap vermenizi sağlıyor. Kulaklık üzerinde tuşları bulunan cihazda tuşlar ile ses yüksekliği, çağrı sonlandırma veya şarkı değiştirme gibi işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Son zamanlarda en çok tercih edilen marka olmakla birlikte ses sistemi stereo olup 10 metreye kadar da kullanım sağlamaktadır.

Samsung U Flex

Yüksek performansa sahip tam kablosuz kulaklık Samsung U Flex kulak içi kulaklık yapısıyla dikkat çekici bir model olarak karşımıza çıkıyor. Diğer tam kablosuz kulaklık modellerine göre daha hafif olan ve kullanımı kolay olan bir cihazdır. Android ve İos uyumlu bir tasarıma sahiptir. Rahatsız edici ve pasif gürültüleri önleme özelliği ile kaliteli bir ses akışı sağlamaktadır.

Bluetooth, şarj, ses performansı ve kolaylığıyla fark yaratan tam kablosuz kulaklıklar, günlük hayatımızı kolaylaştıran ve bizi pratikleştirerek teknolojik hayatımızın parçası haline gelmeye devam edecek gibi görünüyor.